RECENZJA / "Niedyskretnik" Therese Oneill / Ola z Book z Tobą

To będzie jedna z najbardziej oryginalnych książek po jakie sięgniesz w tym roku. Zapraszam razem z Olą z Book z Tobą na recenzję książki, która zabierze was w podróż śladami kobiecości na przestrzeni wieków. Autorka, zwracając się do nas w formie drugoosobowej, zabiera nas do dziewiętnastowiecznej Ameryki. Powie nam o tym, przez co przechodziły wtedy kobiety włączając w to chodzenie do toalety (tak, one serio TO robiły!), miesiączki (tak, miały je!) i zamążpójście (bleh.. to było trudne!). 

Coś, co działa na mnie zawsze, bez względu na formę, to ciekawostki. Powiedz mi, że książka ma dużo interesujących faktów i pikantnych szczególików... i ja jestem kupiona. Jeśli Ty potrzebujesz czegoś jeszcze, dodam, że książka jest niesamowicie zabawna. Poczucie humoru połączone z niezwykle oryginalną formę (posłuchaj fragmentu na początku filmiku!) tworzy mieszankę wybuchową. 

Autorka zabierze Cię w podróż i pozwoli Ci poznać sekrety dziewiętnastowiecznych kobiet, o których "zapomniały" powiedzieć Ci siostry Bronte i Jane Austen...

Cała recenzja Oli w filmiku - KLIKAJCIE!

 

----------------------
Za otrzymanie egzemplarza recenzyjnego serdecznie dziękujemy Wydawnictwu MUZA oraz Agencji Business & Culture, która przekazała książkę. Dziękuję Oli za recenzję i ogromny entuzjazm. 

Komentarze

Popularne posty