KRAKOWSKIE TARGI KSIĄŻKI 28-29.10.2017 / SPOTKANIAHej Kochani!

Dziś wrzucam Wam post, w którym zobaczycie kogo spotkałam na Krakowskich Targach książki. Od razu, z tego miejsca chcę podziękować wszystkim, których było mi dane spotkać, z kim zamieniłam choć parę zdań w kolejkach do autorów, a także przy kasie (tutaj pozdrowienia dla Marty z bloga i vloga Życie między wierszami :-)). Bo Targi książki to nie same książki, ale to przede wszystkim fantastyczna atmosfera całego środowiska literackiego. Więcej w filmiku i poniżej :-)

 Moja tegoroczna "różowa ekipa" czyli Agnieszka i Agnieszka z Różowej Fabryki, dziewczyny raz jeszcze dzięki, dzięki, dzięki, wy wiecie za co!

Poznaliśmy się dokładnie rok temu w kolejce do Remigiusza Mroza. Miło było Ciebie zobaczyć już jako blogera :-) Po trochu czuję się matką chrzestną tego projektu :-) Booktube: Maja K. i Paweł P42 
 Jedyna, cudowna, wspaniała i niepowtarzalna Kinga z Kinia Book, pozdrowienia dla całej ekipy SQN! Agnieszka Panna Sasna <3 


 tutaj też poznałam wreszcie Dominikę Domi Czyta

Jerzy z bloga i vloga Kto czyta żyje podwójnie

Poza ludźmi z tzw. branży :-) pojechałam oczywiście spotkać się z autorami. Mój plan w tym roku był bardzo, bardzo napięty, ale o dziwo, udało mi się prawie wszystko "załatwić". Zobaczcie sami:

 Tomasz Sekielski

 Łukasz Orbitowski, nareszcie, 3 lata się mijaliśmy :-)

 Kuba Małecki <3 zdjęcie jak co roku "na poważnie" :-)

 Sylwia Chutnik, dziękuję za prezent :-)

 Szczepan Twardoch

 Melissa Darwood, uwielbiam forever :-) 

 Katarzyna Berenika Miszczuk

 Marta Kisiel, tutaj również pozdrowienia dla Krakersa, czyli Daniela ze Strefy Czytacza

 Magdalena Knedler, uwielbiam "Opowieść Adeli", to zdecydowanie znajomość na dłużej!

 Robert Małecki i Marcel Woźniak

 Ukochany profesor Bralczyk!

 Mariusz Szczygieł, to było jedno ze spotkań na liście TOP of the TOP!

 Anna Dziewit -Meller, dziękuję za rozmowę i pozdrowienia !

 Nina Reichter


A to kilka zdobyczy :-) Legenda: kupiłam tylko stosik pod kubkami! Reszta to książki, które wędrowały ze mną w walizce po podpisy.A co Wy przywieźliście i kogo spotkaliście? P.s. już nie mogę doczekać się Warszawy i do zobaczenia w Krakowie za rok!

Komentarze

Popularne posty