WEEKEND Z KSIĄŻKĄ #3 w internecie wieść się niesie...

Kochani miało dziś być o dwóch miejskich książkach, ale na booktubie w tym tygodniu zawrzało, a to za sprawą pewnej książki polskiego autora. Dlatego podwójny wpis będzie za tydzień, a dziś chcę wam polecić "Ślady" Jakuba Małeckiego. Ja jeszcze nie czytałam, ale już do mnie lecą priorytetowo, natomiast po takich videorecenzjach mogę zrobić tylko jedno, podzielić się tym z Wami.


O Jakubie Małeckim wszyscy usłyszeli w 2015 roku, kiedy to po premierze "Dygotu" recenzenci i krytycy jednogłośnie mianowali go na przedstawiciela współczesnego polskiego realizmu magicznego. Po "Śladach" wszyscy spodziewali się analogicznie jeszcze większego bum! i się nie zawiedli, zapraszam na trzy kanały polskiego booktuba, które cenię, oglądam i którym kibicuję. 

OLGA Z WIELKIEGO BUKA <---- link do kanału na YouTubie!!!

JERZY Z KTO CZYTA ŻYJE PODWÓJNIE <--- link do kanału na YouTubie!!!

ANITA Z BOOK REVIEWS BY ANITA <--- link do kanału na YouTubie!!!

Polecam wam książkę, premiera byłą 28 września zatem to świeżak. Polecam Wam również śledzenie kanałów booktuberów na YT. Swoją drogą, muszę napisać osobny wpis na temat polskiego booktuba, ale na to przyjdzie czas. Pozdrawiam tę trójkę z filmów, Olga - życzę zdrowia, bo twój napięty grafik cię potrzebuje, Jerzy - samych sukcesów w dalszym vlogowaniu i booktubowaniu, powodzenia i najlepsze życzenia z okazji Pierwszego Roku na YT!, Anita - czekam na kolejne filmy, a także na nową biblioteczkę, bo remont kiedyś w końcu się zakończy, twoje filmiki oglądam najdłużej i bardzo cenię sobie twoje opiniie, zwłąszcza jeśli chodzi  o fantastykę, bo to kompletnie nie moja półka. Dosyć tej prywaty, a raczej internety, bo osobiście się nie znamy. A Wam czytelnicy polecam raz jeszcze Jakuba Małeckiego i jego książki "Dygot" i "Ślady", a także booktuberów. Do zaczytania i zobaczenia już we wtorek z kolejną porcją reportażu. Trzymajcie się!

Komentarze

Popularne posty