RAMÓWKA NA JESIEŃ

Lato, a przynajmniej wakacje za nami, dlatego czas zmienić ramowy plan postów. Powodzeniem cieszyły się wpisy reportażowe, dlatego reportażu nie zabraknie, a co jeszcze?

PO PIERWSZE: WTORKI Z REPORTAŻEM
tutaj będę wstawiała recenzje, polecenia, ciekawostki, wszystko ze świata reportażu i non-fiction. Będzie raczej poważnie, bo tematyka również dosyć dobitna, ale nie zabraknie wędrowania dookoła świata, bo jeśli poznawać życie innych to tylko przez podróż.

PO DRUGIE: WEEKEND Z KSIĄŻKĄ
będzie to cykl, ukazujący się w piątek lub sobotę (lub jest tutaj moim czasowym zabezpieczeniem ). Tutaj polecać będę zawsze dwie książki. Pierwsza będzie z naszego rodzimego, polskiego ogródka, bo polską literaturę znać trzeba, a nawet wypada. To będzie książka : POZNAJ, BO POLSKIE.
Druga książka będzie z literatury zagranicznej. Bo tamtejszy rynek jest zdecydowanie większy, szybszy i równie ciekawy. To będzie dział: ZA GÓRAMI, ZA LASAMI. Weekend z książką, będzie bazował na nowościach, zapowiedziach, a także książkach polecanych przez innych blogerów, a także booktuberów.

PO TRZECIE: na fanpage'u facebookowym będą się ukazywały nowości ze świata kultury. Bo jesień to przede wszystkim Targi Książki w Krakowie, gdzie się pojawię, a tym samym relacja z targów będzie na blogu i instagramie.

PO CZWARTE: RECENZJE
Książki, które do mnie przybywają ze współpracy recenzenckiej, a tym samym nowości wydawnicze. Takich dodatków na pewno nie zabraknie.

Co WY na to? Zapraszam do śledzenia bloga i fanpage'u na facebooku i instagramie. Ta jesień na pewno nie będzie szara, bura i ponura, bo mamy książki! Do zobaczenia. 

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty